censurer شترمرغ کردستان ظرفیت شترمرغ واحدهای نیمه صنعتی

censurer: شترمرغ کردستان ظرفیت شترمرغ واحدهای نیمه صنعتی تولید کردستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گران‌ترین مدافعان دنیا فوتبال

باشگاه منچسترسیتی با خریدهای گران‌قیمت تحول عظیمی در ارزش مدافعان دنیا ایجاد کرده است.

گران‌ترین مدافعان دنیا فوتبال

گران ترین مدافعان دنیا فوتبال

عبارات مهم : میلان

باشگاه منچسترسیتی با خریدهای گران قیمت تحول عظیمی در ارزش مدافعان دنیا ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، ژوزه مورینیو هفته گذشته در مصاحبه ای گفت : کلوب منچسترسیتی جهت جذب بازیکنان معمولی پول های کلانی پرداخت می کند. تنها بعد از چند روز، این اتفاق دوباره افتاد و بنجامین مندی موناکو را ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۵۷.۵ میلیون یورو به سیتی پیوست تا به گران ترین مدافع تاریخ فوتبال تبدیل شود. امروز این رقم جهت خرید یک مدافع تقریبا عادی شده است ولی هر لحظه این چنین نبوده هست. در ادامه به ۱۱ مدافع گران قیمت تاریخ فوتبال اشاره می شود.

گران‌ترین مدافعان دنیا فوتبال

۱۱. لئوناردو بونوچی

مدافع ایتالیایی یکی از جنجالی ترین جابه جایی های نقل و انتقالات تابستانی را به نام خود به ثبت رساند. او توانست به جمع بازیکنانی بپیوند که با پیراهن سه تیم برتر ایتالیا یعنی میلان، یوونتوس و اینتر بازی کرده اند. بونوچی بعد از شکست یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید تصمیم گرفت تورین را ترک کند و به میلان بپیوندد. رقم این انتقال ۴۰ میلیون یورو بود.

۱۰. شکودران موستفی

باشگاه منچسترسیتی با خریدهای گران‌قیمت تحول عظیمی در ارزش مدافعان دنیا ایجاد کرده است.

بازیکن آلمانی بعد از دو فصل درخشش در والنسیا، توجه آرسن ونگر را جلب کرد. به همین خاطر آسنال ۴۱ میلیون یورو جهت جذب موستفی پرداخت. عالی ترین عنوان او به قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برمی گردد.

۹. لیلیان تورام

امضای قرارداد بازیکن فرانسوی با یوونتوس جایگاه مدافعان را در فصل نقل و انتقالات عوض کردن داد. کلوب تورینی جهت جذب این بازیکن در سال ۲۰۰۱ نزدیک به ۴۲ میلیون هزینه کرد. او نخستین مدافعی بود که رقم قراردادش از ۴۰ میلیون یورو فراتر رفت.

۸. تیاگو سیلوا

گران‌ترین مدافعان دنیا فوتبال

بازیکن برزیلی در آخرهای دهه گذشته در میلان ستاره به حساب می آمد. او در سال ۲۰۱۲ به پاریس رفت و پاری سن ژرمن جهت این جابه جایی ۴۲ میلیون یورو هزینه کرد. سیلوا در فرانسه همه عناوین را به دست آورد ولی نتوانست هرگز با تیمش به فینال لیگ قهرمانان برسد. او سالیانه بیش از ۱۰ میلیون یورو دستمزد دریافت می کند.

۷. نیکلاس اوتامندی

بازیکن آرژانتینی تنها یک فصل در والنسیا حضور داشت و عملکرد درخشانش باعث جدایی از این تیم شد. او در سال ۲۰۱۵ با منچسترسیتی قراردادی ۴۵ میلیون یورویی به امضا رساند. زمانی که اوتامندی به انگلیس رفت در مصاحبه ای گفت : جهت کسب عناوین بازی می کنم.

باشگاه منچسترسیتی با خریدهای گران‌قیمت تحول عظیمی در ارزش مدافعان دنیا ایجاد کرده است.

او به مدال رسید ولی تنها توانست یک جام را با سیتیزن ها فتح کند.

۶. ریو فردیناند

گران‌ترین مدافعان دنیا فوتبال

بازیکن جنجالی انگلیسی، لیدز یونایتد را در سال ۲۰۰۲ ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۲۶ میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست. او سال ها به عنوان گران ترین مدافع دنیا آشنا شد (۱۲ سال) .

۵. داوید لوییس

لوییس همچون هم وطنش تیاگو سیلوا در سال ۲۰۱۴ با قراردادی به ارزش ۴۹.۵ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست. او در این کلوب توانست در کنار سیلوا در خط دفاعی تیم فرانسوی بازی کند. لوییس بعد از دو فصل دوباره به تیم قبلی خود یعنی چلسی بازگشت. تیم لندنی جهت این جابه جایی ۳۰ میلیون هزینه کرد.

۴. الیاکیم مانگالا

یکی دیگر از ولخرجی های لیگ برتر در رابطه با بازیکنان به مانگالا بر می گردد. مدافع فرانسوی با قراردادی ۵۳.۸ میلیون یورویی به سیتی پیوست. او رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد که در کوتاه مدت شکست. مانگالا نتوانست در این تیم موفق باشد و به صورت قرضی در والنسیا پا به توپ شد ولی در این تیم هم ناموفق بود.

۳. جان استونز

مدافع انگلیسی تنها با ۲۲ سال سن جز سه بازیکن گران قیمت این فهرست محسوب می شود. منچسترسیتی در این عنوان نقش دارد. کلوب شهر منچستر فصل گذشته استونز را با قراردادی به ارزش ۵۵.۶ خرید. بازیکن انگلیسی شش فصل با پیراهن سیتی بازی خواهد کرد.

۲. کیل واکر

بازیکن ۲۷ ساله انگلیسی دو هفته پیش با سیتی قرارداد امضا کرد. او تاتنهام را با قراردادی ۵۷ میلیون یورویی ترک کرد. او دو سال به عنوان عالی ترین مدافع سال لیگ برتر آشنا شد.

۱. بنجامین مندی

بهترین انتقال به نام بازیکن جوان فرانسوی ثبت شد. او موناکو را ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۵۷.۵ میلیون یورو به سیتی پیوست. مندی تنها ۲۲ سال دارد ولی تجربه قهرمانی در لیگ فرانسه را داشته هست. این اتفاق در آخرین فصل حضورش در موناکو رخ داد.

پنج بازیکن برتر در این فهرست به منچسترسیتی پیوستند. دو بازیکن با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کردند و یونایتد، آرسنال، یوونتوس و میلان هر کدام یک بازیکن را جذب کردند. از طرفی هفت بازیکن در لیگ برتر پا به توپ هستند. بعد از آنها لیگ یک فرانسه و سری A با دو بازیکن قرار دارند.

واژه های کلیدی: میلان | میلیون | بازیکن | یوونتوس | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog