censurer شترمرغ کردستان ظرفیت شترمرغ واحدهای نیمه صنعتی

censurer: شترمرغ کردستان ظرفیت شترمرغ واحدهای نیمه صنعتی تولید کردستان

گت بلاگز وب‌گردی با اخذ کدام تابعیت می توان به 127 کشور دنیا سفر کرد؟

گرفتن تابعیت کشورهای متفاوت جهت ورود به سایر کشورها بدون نیاز به گرفتن ویزا، آرزوی بسیاری از مردم هست، ولی هزینه و مدت وقت انتظار جهت اخذ تابعیت متفاوت هست.

با اخذ کدام تابعیت می توان به 127 کشور دنیا سفر کرد؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، طبعاً هر راه کاری دارای مزایا و معایبی است که با راه کار دیگر تفاوت دارد؛ به خاص بهای تابعیت، درصورتیکه فرد تاجر و بازرگان باشد ویا 100 هزار تا یک میلیون دلار پول دراختیار داشته باشد، می تواند در برنامه ای که کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه دریای کارائیب جهت گرفتن تابعیت جهانی در کوتاه مدت ارائه می دهند، شرکت کند.

عبارات مهم : سرمایه گذاری
ماركو جانتيپين مدیر شریک در شرکت «هنلی اند بارتنرز» دراین باره می گوید: بازرگانان و تجار از جمله افرادی هستند که بیشترین سفر را در سراسر دنیا انجام می دهند، به همین علت جهت گرفتن تابعیت کشورهای متفاوت تعجیل می کنند وطبعا خانواده هایی هستند که می خواهند کودکانشان مورد حمایت واقع شوند تا درآینده از اوضاع آموزشی بهتر برخوردار باشند، به همین جهت، طرحی جایگزین مهاجرت را تهیه می کنند.

کشور سنت لوسیا که جزیره ای کوچک در دریای کارائیب است و نزدیک کشورهای آمریکایی شمالی و جنوبی واقع هست، ارزان ترین تابعیت ها را دارد، به طوریکه قیمت آن صد هزار دلار است و می توان با آن به 127 کشور بدون ویزا سفر کرد که از جمله این کشورها، کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انگلیس و هونگ کونگ و سنگاپور است ، همچنین مدت وقت اخذ تابعیت، فقط سه تا چهار ماه هست.

اما جزیره گرنادا در نزدیک سنت لوسیا، اخذ تابعیت به دویست هزار دلار نیاز دارد که می توان با آن به کشورهای مشابه و نیز چین سفر کرد و وقت مورد نیاز جهت گرفتن تابعیت، فقط دو ماه هست.

جفری هانسیلیر کارشناس اخذ تابعیت در کشورهای حوزه کارائیب گفت: جهت گرفتن تابعیت، راه دیگری نیز وجود دارد، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ودرصورتیکه فردی که مایل به اخذ تابعیت باشد، کارشناس بازار باشد، به وی توصیه می کنیم که در زمینه گردشگاه های 5 ستاره در انتیگوا یا گرنادا سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ازای گرفتن تابعیت کشورهای حوزه کارائیب، به 330 تا 350 هزار دلار سرمایه نیاز دارد، با علم به اینکه قوانین کشورهای حوزه کارائیب، دو تابعیتی را مجاز می داند.

منبع:العالم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | تابعیت | کشورهای جهان | گرفتن ویزا | سفر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog